ברוכים הבאים לשרות הלקוחות של Vitamins4All. בעמוד זה תוכלו למצוא פרטים אודות הקניה והשירותים המופעלים באתר. לנוחיותכם סידרנו את המידע לפי נושאים, נשמח לענות על כל שאלה או בעיה בדוא"ל: info@vitamins4all.co.il

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שמידע מקיף ומעמיק על יתרונות מוצרי טבע ובריאות, מבחר גדול ומגוון של מיטב המוצרים תחת קורת גג אחת, ומחיר ללא תחרות שמאפשר לקנות שפע של מוצרים במחירים הנוחים ביותר באינטרנט, הם שם המשחק בשיווק של ויטמינים, מינרלים ומוצרי טבע ובריאות ברשת האינטרנט.

החנות המקוונת Vitamins4all(ויטמינים לכולם), כשמה כן היא, תוכלו למצוא בה מוצרים לכולם, לילדים, לנשים, לגברים, לקשישים, לספורטאים ולשוחרי בריאות מהטבע. בחנות המקוונת שלנו תוכלו לקנות באופן מאובטח ובדרך ידידותית את מבחר המותגים המובילים בישראל. מטרתנו היא לאפשר קניה מושכלת וזולה במיוחד עם שירות משלוחים אמין עד הבית.

איך קונים בחנות טבע מקוונת Vitamins4all

לרשותכם שלוש דרכים עיקריות למצוא את המוצרים שברצונכם לקנות. חיפוש לפי שם המוצר, חיפוש לפי קטגוריות וחיפוש לפי מותגים. ליד המוצר המבוקש תופיע עגלת קניות. הוסיפו לעגלה את כל המוצרים שברצונכם לקנות.

לאחר שסיימתם לבחור, תתבקשו לשלם עבור המוצרים , דרך הקופה. בקופה ישנה אפשרות לשלם כלקוח אורח או לקוח קיים , לציין כתובת למשלוח וסוג המשלוח. יש לאשר את תנאי שירות ואספקה, ולאשר את ההזמנה. לאחר מכן האתר מפנה לאתר של חברת פלקארד שם יש למלא את פרטי כרטיס האשראי.

קנייה בטוחה

אנו משקיעים מאמץ רב באבטחת מידע שנמסר לנו ובשמירה על פרטיותכם. כל המידע הפרטי מוצפן ומוגן בשרתים בעלי אבטחה קפדנית ומחמירה. אנו מתחייבים לשמור בסודיות את פרטיך האישיים ואת הקניות שלך, ולא להעבירם לאף גורם אחר.

משלוחים

דמי משלוח, מחושבים לאחר מתן כל ההנחות.